• Jesteś tutaj:
  • Strona główna

Kampania

Ofensywa reklamowa i promocyjna Schogetten!

Rok 2019 to kolejny, gorący dla nas okres walki o serca i podniebienia miłośników czekolad w Polsce. Najwyższa jakość, szeroka gama odmian smakowych, w tym oryginalne nowości, a także intensywne wsparcie reklamowe i promocyjne - wszystko to wyróżnia markę Schogetten. Najbliższe tygodnie obiftować będą w intesywne działania reklamowe i promocyjne oraz ogólnopolskie akcje samplingowe czekolad Schogetten. Poniżej prezentujemy ramowy plan działań na najbliższe tygodnie:

Ogólnopolska telewizyjna kampania reklamowa
  

Już 4 lutego spoty reklamowe Schogetten pojawią się we wszystkich głównych i tematycznych stacjach telewizyjnych w Polsce!

Kampania reklamowa potrwa aż 4 tygodnie, a wykorzystany w niej zostanie zupelnie nowy spoty reklamowy marki pt. "Złoty Mim".

Film przygotowano w lekkiej i zabawnej konwencji, świetnie podkreślającej pozytywny wizerunek marki.

Zresztą,... przekonajcie się sami !! ;-)

 

.

.

 

 

Ogólnopolska kinowa kampania reklamowa


 

Oprócz kampani telewizyjnej startuje również kampania reklamowa czekolad Schogetten w kinach sieci "Helios" !

W okresie od 21.III do 14.III  spoty reklamowe Schogetten emitowane będą przed wszystkimi filmami przeznaczonymi dla pań.

Dodatkowo, w dwóch pierwszych tygodniach kampanii reklamowej towarzyszyć będzie także akcja samplingowa czekolad Schogetten. Przygotowaliśmy niemal pół miliona czekoladek samplingowych, które wręczane będą w kasach kin lub przed wejściem na sale kinową.

Zapraszamy do 43 kin sieci Helios na terenie całego kraju.

 

 

 

 

Kampania reklamowa VOD

 

Trzecia, duża kampania mediowa tej jesieni ! Tym razem w rozwijających się w błyskawicznym tempie serwisach typu "video on demand".

I tu wzorem kampanii telewizyjnej startujemy już 5 marca. Spoty Schogetten będzie można spotkać w serwisach takich jak YouTube, VOD.pl, Onet.tv i kilkudzisięciu innych...

 

 

 

 

 

 

 

 

Na naszych stronach www, a także na profilu Facebook.com/SchogettenPolska na bieżąco będziemy informować o kolejnych planowanych akcjach.

ZAPRASZAMY!